بازار نفت چشم انتظار نشست ۱۷۳ اوپک در وین

سخنگوی هیات رییسه مجلس ، معتقد است که چند نامعادله از جمله طوفان در آمریکا،شکست های داعش در منطقه و نشست آستانه قزاقستان در افزایش قیمت نفت به ۷۰ دلار موثر است.

 

اجلاس همکاریهای بینالمللی بهداشت و جاده ابریشم با گرایش بهداشت و سلامت با حضور هیاتی از ایران روز جمعه در شهر پکن پایتخت چین آغاز بکار کرد.

 

شرکت ملی نفت ایران تا خردادماه ۱۳۹۶ با ۲۸ شرکت بین المللی و ایرانی حائز صلاحیت، تفاهمنامه همکاری امضا کرده است.

 

حفظ محیط زیست برای سلامت، توسعه و جلوگیری از مهاجرت های بی رویه ضروری است/ حل مشکلات زیست محیطی، نیازمند برنامه و همکاریهای منطقه ای و بین المللی است/ به جای قوی ترین کشور منطقه شدن، باید در پی قوی تر شدن منطقه خود باشیم

 

تحادیه اروپا لیست افراد و شرکت های تحت تحریم در ایران را به روزرسانی کرد، در این لیست جدید کسی اضافه نشده است.

 

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در اظهاراتی وعده داد تا به مبارزه برای تجارت آزاد و تلاشهای چندجانبه به منظور مبارزه با تغییرات آبوهوایی در اجلاس چند روز آینده گروه ۲۰ در شهر هامبورگ کشورش ادامه دارد

 

جنس هیاتحاکم بر آمریکا به تجار شبیهتَر است تا سیاستمداران/هیاتنظارت بر برجام رفتارآمریکایی ها را بهدقت رصد می کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان ظهر امروز با هانس یورگ شلینگ وزیر دارایی اتریش و هیات اقتصادی همراه وی دیدار کرد و 2 وزیر در این نشست راه های توسعه مناسبات را بررسی و بر لزوم آن تاکید کردند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران با فروشگاههای بزرگ زنجیره ای روسیه برای تحویل درازمدت میوه و صیفی جات مذاکره می کند و صادرات گسترده این محصولات را در دستور کار دارد.

در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان با دا تو سری مصطفی محمد ، دو طرف بر لزوم و اهمیت توسعه روابط اقتصادی و تجاری 2 کشور تاکید کردند.

Template by JoomlaShine