سخنگوی دولت یازدهم در آخرین نشست خبری خود اعلام کرد مطلب ویژه

(0 رای‌ها)

تعداد زنان کابینه کم نمی شود/باب رفع کدورتها درباره محصورین مفتوح است

سخنگوی دولت یازدهم در بیان موضع دولت نسبت به وضعیت محصورین تصریح کرد: انشاء الله کدورت ها رفع شود، باب هم مفتوح است و رهبری هم هیچ چیزی را غیرقابل حل ندانسته اند.

اقلیم صنعت به نقل از  ایسنا، محمد باقر نوبخت در آخرین نشست خبری خود در کسوت سخنگوی دولت یازدهم ،افزود:قرارداد توتال دنباله قرارداد طولانی مدت هیات دیپلماتیک ایران با شش کشور است. اگر از این فرصت استفاده نکنیم چرا آنهمه برای مذاکرات هسته ای تلاش کردیم؟

نوبخت همچنین در واکنش به برخی اظهارنظرها درباره عمکرد تیم اقتصادی دولت یازدهم تصریح کردتیم اقتصادی دولت قرار بود رکود را به رشد بالا و تورم بالا را کاهش دهد. حالا باید بر اساس آمار و ارقام درباره عملکرد این تیم قضاوت کرد.

وی درباره اعضای کابینه دوازدهم نیز گفت: تهیه لیست کابینه تقریبا در مراحل پایانی است، این فرایند خیلی خوب در حال انجام است. رئیس جمهور متعهد است از بهترین ها، هماهنگ ترین ها و مناسب ترین چهره ها دعوت کند، البته ملاحظات و فاکتورهایی مختلف در گزینش یک همکار توسط رئیس جمهور لحاظ می شود که قابل درک است.

سخنگوی دولت تصریح کرد: همکاری دولت را فقط در وزارتخانه ها محدود نکنیم، اگر زنی برای وزارت معرفی نشود به این معنا نیست که که دولت از ظرفیت زنان استفاده نمی کند. بانوان همچنان نقش ارزشمندی در دولت دوازدهم دارند.

وی همچنین درباره رسیدگیهای پزشکی دولت به محصورین نیز گفت: وزیر بهداشت که پزشک آزاد نیست، بلکه عضو کابینه است، هر اقدامی که او در باره سلامت آقای کروبی انجام می دهد در واقع در راستای تعهدات خود است. ما خود را مسئول سلامتی این عزیزان می دانیم،ان شاءالله سلامت عاجل برای این شخصیت های محترم ایجاد شود و کدورت ها رفع شود،  باب هم مفتوح است و رهبری هم هیچ چیزی را غیرقابل حل ندانسته اند.

نوبخت تصریح کرد: ضمن آرزوی سلامتی  برای این عزیزان امیدواریم شرایط به گونه ای پیش آید که  دغدغه ای برای خانواده آنها و مردم پیش نیاید.

سخنگوی دولت همچنین گفت: تعداد زنان کابینه کم نمی شود، رئیس جمهور اعتقاد ندارد که نباید از ظرفیت و توانایی زنان استفاده نشود.

وی  درباره مباحث مطرح شده درباره تخلفات رییس دولتهای نهم و دهم نیز عنوان کرد :امیدوارم احکام قطعی صادر شده درباره تخلفات رئیس دولت نهم و دهم اجرا شود زیرا خسارات بسیار سنگین به کشور وارد شده است.

 

 

این خبر تکمیل میشود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
Template by JoomlaShine